Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorGelecek Partisi Gebze Halkının Sorunlarını Dile Getiriyor

Gelecek Partisi Gebze Halkının Sorunlarını Dile Getiriyor

Gelecek Partisi Gebze ilçe Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Erdal Öter, İlçe yöneticileri ile birlikte Gebze’nin sorunlarını dile getirerek Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ü ziyaret ettiler.
Arapçeşme Mahallesi’nde bulunan Yan yol çalışmalarını inceleyen Gelecek Partisi İlçe Yöneticileri ile  Başkan Yardımcısı Erdal Öter ‘’Yan yol çalışmaları yüzünden işleri aksayan esnaflarımız ve vatandaşlarımız ile görüştük. Cadde boyunca giriş ve çıkışlarda problem yaşayan esnaf ve vatandaşlar bizlere mağduriyetlerini aktardı bizlerde bu mağduriyetlerin giderilmesi ve çözüme kavuşması adına Belediye Başkanına konuyu ileteceğiz’’ dedi.
Büyükgöz’ü Ziyaret Ettiler
Gebze Belediyesi Başkanı Zinnur Büyükgöz’ü makamında ziyaret eden Gelecek Partisi Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Erdal Öter ile Gelecek Partisi İlçe Yöneticileri, Büyükgöz’e Gebze’nin sorunlarını dile getirdi.
Öter, ‘’Arapçeşme Mahallesi’nde 1988 den beridir kullanılan tarihi çeşmenin karayollarının yol çalışması nedeni ile iptal edildiği, gereken incelemeler sonucunda tekrardan gündeme aldık ve Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e durumu ileterek hemen gerekeni yapılacağı sözünü de aldık tarihi çeşmemizi mahallemize kazandırdık’’ ifadelerini kullandı.
Esnaf ve Vatandaş Mağdur
Öter, ‘’Yan yol çalışması yüzünden işleri aksayan esnaf ve giriş çıkışlarda problem yaşayan vatandaşlarımız mağdur, oradaki esnaf ve vatandaşlar projenin ivedi bir şekilde bizler için çözüle bilmesini ve proje de değişikliklere gidilmesi gerektiğini Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e aktardık. Büyükgöz ise durumu Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükgöz’e ileteceklerini ifade ettiler’’ dedi.
Erdal Öter Çoçukları Unutmadı
Öter, ‘’Arapçeşme Mahallesinde 1086 sokakta yan yol bağlantısı nedeniyle yazın çocuklarımız İçin tehlike arz ettiği ve bu sokakta daha önce 3 tane çocuk hayatını kaybettiğini ve buraya ivedi olarak çocuk parkı yapılmasını Belediye Başkanına ilettik. Belediye Başkanı ise konu ile ilgileneceğinin sözünü verdi. Bizlerde bu sözün takipçisi olacağız’’ dedi.


Haber Kaynak : KP